Kampanijos idėja ir naujieji miltai su vitaminais

Ačiū jums, mamos.

Mama - nepaprasta. Ji yra geriausia draugė ir talentingiausias pasaulio žmogus. Mama yra džiaugsmas, geroji fėja, o kartais ir piktoji ragana. Mama iš pusės žodžio žino kas ne taip. Ji šiltai užjaučia, kai to reikia. Kad ir kas nutiktų, vaikams ji vis tiek pati svarbiausia ir mieliausia. Suprantame tai, todėl norime joms padėkoti už įkvėpimą eiti, griūti, keltis ir patirti daugiau. Norime parodyti, kokia svarbi mama yra kiekvieno gyvenime ir kiek daug gali jos įkvėpimas. Kartais juk vaikui užtenka mažyčio pastūmėjimo, kad jis atrastų tai, kas jam kelia didžiausią džiaugsmą. O juk šis jausmas gali nulemti ir vaiko ateitį. Kalbame apie tai, kaip įkvepiančios mamos prisidėjo prie to, kad vaikai pasiektų savo svajones. Juk mamos yra pačios išradingiausios. Jos visada stengiasi duoti daugiau. Taip, kaip ir naujieji mūsų miltai su vitaminais, į kuriuos telpa dar daugiau rūpesčio tais, kurie rūpi labiausiai.

Miltai su B grupės vitaminais – unikalus produktas, skirtas ne tik mamoms, kurios visada duoda daugiau. 

Apie miltus
vitaminai

„Kauno Grūdų“ aukščiausios rūšies kvietiniai miltai su vitaminais yra naudingi visiems, kurie nori iškepti gardžius kepinius ir taip natūraliai praturtinti juos vitaminais B. 
Atlikti tyrimai parodė, B grupės vitaminai kepinyje išlieka net ir gaminant 180 °C temperatūroje. 

B grupės vitaminai padeda mažinti stresą ir gerina nuotaiką, tad mūsų organizmas jų turėtų gauti kasdien. Kaip ir kiekviena vitaminų rūšis, vitaminas B yra būtinas mūsų organizmo gyvybinėms funkcijoms palaikyti. Taip pat jie suteikia energijos ir leidžia jaustis žvalesniems bei laimingesniems.

B grupės vitaminai itin svarbūs nervų sistemai palaikyti. Jeigu patiriate didelį stresą, valgote paskubomis ar jums trūksta miego – tai ženklas, jog jums trūksta būtent vitamino B. Vietoje įprastų kvietinių miltų išbandykite naujuosius miltus su B grupės vitaminais ir praturtinkite kasdienį savo maisto racioną.